Vyhledávání dle parametrů

AKTUALITY

22.6.2018

Všechny řadové domy ve Starých Čívicích PRODÁNY!
K datu 22.6.2018 byly všechny řadové domky ve Starých Čívicích prodány. Všem novým majitelům přejeme hezké a příjemné bydlení.

celý článek

17.1.2018

Poslední 4 řadové domky ve Starých Čívicích.
K prodeji nabízíme poslední 4 řadové domy ve Starých Čívících. Cena již od 3.390.000,- Kč. Přehled volných a prodaných domů najdete na www.radovkycivice.cz

celý článek

Chci prodat nemovitostpokračovatChci koupit nemovitostpokračovat
Provozováno na realitním systému Realman

O společnosti

Realitní kancelář RAŠ s.r.o. vstoupila na trh s nemovitostmi v roce 1996 jako jedna z prvních v Pardubicích s cílem poskytnout profesionální komplexní služby související s prodejem, pronájmem či koupí nemovitostí.

Na základě výběrového řízení se stala zprostředkovatelem ubytování pracovníků švédského kontingentu, zabezpečující do roku 2015 program GRIPEN FOR CZECH REPUBLIC, který je podporován vládou.

Při realizaci zakázky zajistíme úplný servis počínaje bezplatným oceněním nemovitostí, zajištěním znaleckých posudků, inzercí v různých periodikách a na vývěsných cedulích, prohlídkami vybraných nemovitostí, přes přípravu veškerých potřebných smluv, vyřešení financování, až po konečný prodej či převod.

Nabízíme Vám profesionální a seriózní přístup k jednotlivým zakázkám. Provedeme Vás celým procesem spojeným s prodejem nebo koupí nemovitosti, kdy budeme maximálně vycházet vstříc Vašim potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je bezplatný poradenský servis před uvažovaným prodejem či pronájmem nemovitostí, i v průběhu celé zakázky.

Přijďte se k nám poradit a nespoléhejte jen na vlastní informace. Minimalizujte rizika a starosti, dejte přednost realitní kanceláři, za kterou mluví už stovky zrealizovaných obchodů a více jak 20 let úspěšné činnosti v oboru.

Jsme Vám k dispozici na velmi dobře dostupném místě v centru Pardubic, v ulici Sladkovského, jen 100 metrů od třídy Míru - pěší zóny.

 

Proč si vybrat právě RAŠ REALITY?

  • Profesionalita, zkušenost, serióznost
  • Nadstandardní reklamní servis
  • Prezentace prodávaných nemovitostí na největších realitních serverech, v inzertním tisku a na vývěskách v centru Pardubic
  • Kvalita, rychlost a diskrétnost při prodeji nemovitostí
  • Bezplatné zajištění nejvýhodnějšího financování pomocí úvěru, hypotéky či stavebního spoření pro kupujícího klienta
  • Vaši nemovitost vykoupíme za nejlepší možnou cenu
  • Poradenský a právní servis zdarma
  • Zajistíme znalecké posudky, vyřídíme případné exekuce
  • Zaručujeme rovnocenné podmínky pro kupující i prodávající klienty
  • Spokojenost našich klientů je cílem a dobrá pověst naší společnosti odměnou