Vyhledávání dle parametrů

Pronájem nového rodinného domu 121 m²

Číslo zakázky: 00063

Popis:
Mám tu pro Vás nabídku ideálního bydlení v podobě krásné novostavby o užitné ploše 121 m² s pozemkem 304 m² a s vlastním parkováním přímo před domem. Pan majitel má nemovitost jako investici a proto hledá ideálního nájemníka.

Tento plně vybavený, nízkonákladový dům (předpoklad pouze 4 000 Kč / měs. za energie) na Vás čeká v klidné lokalitě městské čtvrti Pardubice - Svítkov.

Při prohlídce Vás jistě zaujme půdorysné rozdělení jednotlivých místností, které bylo důkladně promyšlené a díky čemuž zde vzniklo velké množství úložného prostoru. Ženy také určitě potěší vyhrazené místo pro velký jídelní stůl, kde si budete užívat společné večeře. Jedna z dominant přízemí domu jsou velké francouzské dveře, které zajistí rychlý vstup na zahradu a dostatek světla pro Váš interiér. Chceme pro Vás tu nejvyšší kvalitu, proto jsou v celém domě interiérové dveře značky Sapeli a baterie Hansgrohe.

Mužům a hlavně ženám jsme naslouchali i v prvním patře, kde v ložnici s přímým výhledem na zahradu máte i svoji vlastní šatnu. A co říkáte na to, lehnout si do horké lázně a u toho si pustit Váš oblíbený film či seriál? Pokud už se v této situaci představujete, tak mám pro Vás dobrou zprávu. V této novostavbě to totiž může být Vaše denní rutina.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o nízkonákladové bydlení, např. okna jsou řešena trojskly. Úsporu měsíčních nákladů obstarává tepelné čerpadlo, které je využíváno na podlahové vytápění a ohřev teplé vody.

V blízkosti domu je vše, co potřebujete: školky, škola, potraviny, MHD, vlak a spoustu dalšího. Dostupnost do centra města je více než přívětivá, ať už autem, či po cyklostezce o ulici vedle. Například na vlakovém nádraží jste už za 9 minut.

Bohužel Vám nemůžu předat atmosféru tohoto domu prostřednictvím inzerátu, proto Vás zvu na prohlídku. Těším se na Vás, Adam Růžička.

Měsíční nájemné činí 39 900 Kč + vodné, stočné (záleží dle spotřeby, předpoklad 1 000 Kč). Elektřina se převádí na nájemníka (záleží dle spotřeby, předpoklad 3 000 Kč). Rezervační poplatek ve výši měsíčního nájemného + DPH, vratná kauce ve výši tří nájmů.


Dispozice 1.N.P.: vstupní chodba, šatna, obávací pokoj, kuchyně, toaleta s umyvadlem, technická místnost.

Dispozice 2. N.P: ložnice s velkými balkónovými dveřmi a vlastní šatnou, 2x pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a TV + samostatná toaleta s umyvadlem.

Výše nájmu: 39 900 Kč za měsíc
včetně právního servisu

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Dostihová, Pardubice
Okres: Pardubice
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 121 m²
Plocha pozemku: 304 m²
Stav objektu: Novostavba
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
Datum nastěhování: 14. srpen 2023
En. náročnost b.: C - Úsporná
Ukazatel ENB: 96.3 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky: vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený: Ano
Parkování: Ano
Terasa: ano
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Podlahové

GSM: +420 602 821 028
E-mail: [email protected]

Proč právě RAŠ REALITY?

  • Profesionalita, zkušenost, serióznost
  • Nadstandardní reklamní servis
  • Prezentace prodávaných nemovitostí na největších realitních serverech, v inzertním tisku a na vývěskách v centru Pardubic
  • Kvalita, rychlost a diskrétnost při prodeji nemovitostí
  • Bezplatné zajištění nejvýhodnějšího financování pomocí úvěru, hypotéky či stavebního spoření pro kupujícího klienta
  • Vaši nemovitost vykoupíme za nejlepší možnou cenu
  • Poradenský a právní servis zdarma
  • Zajistíme znalecké posudky, vyřídíme případné exekuce
  • Zaručujeme rovnocenné podmínky pro kupující i prodávající klienty
  • Spokojenost našich klientů je cílem a dobrá pověst naší společnosti odměnou